SCM Music Player.

Bohaterowie.

niedziela, 21 grudnia 2014

Part 30.

– Niczym jakby nagle otrzeźwiał, kobieta poczuła się nieco urażona, że z fuknięciem wstała, powoli odeszła choć odwróciła się za Todd’em, kiedy ten powoli chwiejnie wstał z miejsca i udał się do wyjścia. Jeszcze kontaktował, gdzie mieszka, a do tego przypomniało mu się, że dziś powinien być w sklepie spożywczym, ale postanowił tam nie iść bo wiedział, że za dużo wypił. A poza tym i tak pewnie był już do odstrzału, do zwolnienia, bo przeczuwał, że nie był zbyt lubiany. Chwiejnym ruchem wracał do swojej kawalerki, mruczał coś do siebie, niczym jakby nucił piosenkę.
- Jesteś w wesołym nastroju, panie Todd. Twoja radość, panie, to zaraźliwy ogień od jednego człowieka do następnego. To prawda, panie, miłość wciąż inspiruje krew do bicia, serce do skakania wyżej. Co więcej, co więcej może żądać mężczyzna- niż miłości, panie? Bardziej niż miłości, panie. Czegóż, panie? Kobiet. Ah, tak, kobiet. Pięknych kobiet!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie

Nazywam się Sweeney Todd, opisuję swoją historię życia, ze współudziałem Pani Nellie Lovett, która towarzyszy mi przez ten cały czas. Są między nami wzloty i upadki. Lecz mimo to oboje wiemy, że gdyby kogoś z nas nagle zabrakło, nie czulibyśmy tego co czujemy, gdy jesteśmy we dwoje. Niekoniecznie czasem może gdzieś obok, lecz tak mentalnie, w umyślę, wiem to i czuję to. Mamy nadzieję, że chętnie tu będziecie zaglądać i zaglądacie, by nam towarzyszyć w tej naszej dość zawiłej podróży życia.