SCM Music Player.

Bohaterowie.

poniedziałek, 22 grudnia 2014

Part 36.

Część rzeczy znajdowała się na podłodze jak po przejściu huraganu. Pomieszczenie przeszło zapachem jego wyziewów więc Nellie otworzyła okno, najpierw przykrywając go kocem.
Na stoliku obok postawiła dzbanek wody na wypadek gdyby w nocy męczyło go pragnienie. Wyzbyła się z tego pokoju wszelkich procentowych butelek i przeniosła je do własnej sypialni. Miała jeszcze zamiar posprzątać w sklepie, lecz ostatnie wrażenia ją zmęczyły do tego stopnia, że byłaby w stanie usnąć przy zamiataniu podłogi. Po kąpieli więc udała się razem z Willem spać. Wiedziała, że trzeźwienie Sweeney'a zajmie kilka dni, jak również powiedzenie czegokolwiek logicznego, lecz już jutro zamierzała zażądać od niego wyjaśnień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie

Nazywam się Sweeney Todd, opisuję swoją historię życia, ze współudziałem Pani Nellie Lovett, która towarzyszy mi przez ten cały czas. Są między nami wzloty i upadki. Lecz mimo to oboje wiemy, że gdyby kogoś z nas nagle zabrakło, nie czulibyśmy tego co czujemy, gdy jesteśmy we dwoje. Niekoniecznie czasem może gdzieś obok, lecz tak mentalnie, w umyślę, wiem to i czuję to. Mamy nadzieję, że chętnie tu będziecie zaglądać i zaglądacie, by nam towarzyszyć w tej naszej dość zawiłej podróży życia.