SCM Music Player.

Bohaterowie.

poniedziałek, 22 grudnia 2014

Part 47.

Już teraz wiedział, że nie będzie w stanie wytrzymać na ceremonii, ale nie mógł zawieść przynajmniej Pani Lovett, po raz kolejny i wychodziło na to, że będzie musiał stawić temu czoła czy mu się to podoba czy nie.. Gdy Nellie wyszła mógł już bez obaw załamać głowę w dłoniach i przestać udawać, że się cieszy...
Alice wbrew podejrzeniom Nellie nie była związana ze Sweeney'm, ale odwiedziła go dziś po to by zorientować się jak z ręką, czemu nie bywał w pracy do tej pory.. Mieli tam w końcu jego adres. Mężczyzna na początku trochę kręcił, ale w końcu stwierdził, że jej może powiedzieć, przynajmniej nakreślić sprawę, bo nie był typem, który musiał się za wszelką cenę nad sobą użalać.. jednak czuł potrzebę podzielenia się tym z kimś. Nellie czując lekkie uczucie zazdrości o kobietę w towarzystwie golibrody wróciła do sklepu rozpocząć pracę i tak minął jej dzisiejszy wieczór.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie

Nazywam się Sweeney Todd, opisuję swoją historię życia, ze współudziałem Pani Nellie Lovett, która towarzyszy mi przez ten cały czas. Są między nami wzloty i upadki. Lecz mimo to oboje wiemy, że gdyby kogoś z nas nagle zabrakło, nie czulibyśmy tego co czujemy, gdy jesteśmy we dwoje. Niekoniecznie czasem może gdzieś obok, lecz tak mentalnie, w umyślę, wiem to i czuję to. Mamy nadzieję, że chętnie tu będziecie zaglądać i zaglądacie, by nam towarzyszyć w tej naszej dość zawiłej podróży życia.