SCM Music Player.

Bohaterowie.

poniedziałek, 22 grudnia 2014

Part 60.

- Westchnęła i wstała ze swojego miejsca. Podeszła do okna i oparła czoło o szybę. Nie sądziła, że rozmowa ta będzie dla niej aż tak trudna.. Najchętniej powiedziałaby Sweeney'emu całą prawdę o związku z Willem, ale czuła wewnętrzną blokadę w sobie.. Pewnie strasznie by się zdenerwował, uznał ją za kłamczuchę.. skreślił.. a nie chciała stracić kolejnej ważnej osoby w swoim życiu. Należało przemilczeć całą sprawę i dalej kontynuować. Teraz czuła, że może odbierać z nim na podobnych falach.. zmienił się przez ten rok, to było widocznie wyraźne.. Tylko czyżby święta nie były zbyt banalnym wymijającym tematem..? Chyba nie miała nastroju o nich rozmawiać. 
Pani Lovett podeszła do Pana Todda jakby chwilę oczekując, że wstanie, lecz to się nie stało i wtedy usiadła mu na kolanach, przytuliła się i szepnęła roniąc łezkę..
- Dziękuję za ocalenie przed największym życiowym błędem..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie

Nazywam się Sweeney Todd, opisuję swoją historię życia, ze współudziałem Pani Nellie Lovett, która towarzyszy mi przez ten cały czas. Są między nami wzloty i upadki. Lecz mimo to oboje wiemy, że gdyby kogoś z nas nagle zabrakło, nie czulibyśmy tego co czujemy, gdy jesteśmy we dwoje. Niekoniecznie czasem może gdzieś obok, lecz tak mentalnie, w umyślę, wiem to i czuję to. Mamy nadzieję, że chętnie tu będziecie zaglądać i zaglądacie, by nam towarzyszyć w tej naszej dość zawiłej podróży życia.