SCM Music Player.

Bohaterowie.

czwartek, 25 grudnia 2014

Ho ho Ho! Merry Christmas!
Z Naszego Uroczego sklepu na ulicy Fleet Street 186 chcielibyśmy złożyć życzenia wszystkim ludziom, tym grzecznym i tym niegrzecznym. Pogody ducha w ponurym wiecznym Londynie, Radości z najmniejszych rzeczy, Zdrowia by doktor często w domu nie odwiedzał, Szczęścia, by nie uciekało jak mąka przez palce. Śniegu lśniącego wieczorami jak bombki na choinkach. 
Dań świątecznych jak na Fleet Street u Pani Lovett, smacznych, pachnących, cieplutkich i podbijających podniebienie każdego śmiertelnika. Na lodowisku, łyżew jak brzytwy Pana Todd’a, w jego zakładzie, by idealnie jeździć po tafli zamarzniętego zbiornika. Ciepła w sercu, jak w piekarniku, spojrzeń tych szczerych bez liku, uczuć prawdziwych jak londyńska Fleet Street, cała po sam szczyt. Choinek na święta uroczych, bombek i ciasteczek wyjątkowych, światełek z magią płynącą, gwiezdnego pyłu jak na dekoracjach świątecznych. Rozpakowanych prezentów z czerwonych i zielonych papierów z uśmiechami na twarzach w ten grudniowy czas. Wesołych Świąt!

1 komentarz:

  1. Hello Pani Lovett i Panie Todd. (:
    Dziękuję za życzenia, są bardzo interesujące. Ja mogę już życzyć Szczęśliwego Nowego Roku. (:
    Zajrzyjcie tutaj. :) http://justpaste.it/imhf (:
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie

Nazywam się Sweeney Todd, opisuję swoją historię życia, ze współudziałem Pani Nellie Lovett, która towarzyszy mi przez ten cały czas. Są między nami wzloty i upadki. Lecz mimo to oboje wiemy, że gdyby kogoś z nas nagle zabrakło, nie czulibyśmy tego co czujemy, gdy jesteśmy we dwoje. Niekoniecznie czasem może gdzieś obok, lecz tak mentalnie, w umyślę, wiem to i czuję to. Mamy nadzieję, że chętnie tu będziecie zaglądać i zaglądacie, by nam towarzyszyć w tej naszej dość zawiłej podróży życia.